Zákazníci

Developerské společnosti

Dobrý developer se zajímá nejen o energetickou náročnost budovy, ale i o zdroj a dodavatele energií. Spolupracujeme s developery již od samého počátku plánování projektů. Díky tomu jsou projekty po energetické stránce navrženy kvalitněji a efektivněji, a budoucí nájemníci nebo majitelé nemovitostí získají levnější a nezávislou energii.

Příklad reference:

Návrh, výstavba a zprovoznění kogenerační jednotky a kotelny v bytovém domě na ulici Francouzská v Brně a následné dodávky tepla a elektrické energie.

 

Společenství vlastníků, bytová družstva, činžovní domy

Kdo by dnes nechtěl ušetřit na dodávkách energie? Pomoci dokážeme i společenstvím vlastníků nebo bytovým družstvům. Pro ty máme navíc skvělou nabídku bez nulové vstupní investice. Kotelnu (zdroj energie) nainstalujeme v bytovém domě na vlastní náklady a následně dodáváme domácnostem elektřinu a teplo za předem dohodnutých podmínek.

Díky tomu majitelé bytů okamžitě vidí, kolik ušetřili na měsíčních výdajích. Levnější teplo i elektřina bez vynaložení vlastních nákladů: není to ideální? Cena tepla a energie z lokálního zdroje může být až o 30% nižší než od stávajících dodavatelů.

Úspory nákladů je dosaženo právě instalací vlastního lokálního zdroje tepla nebo kombinované výroby elektřiny a tepla (kogenerace) náhradou za dálkové či centrální dodávky. Lokální zdroj funguje na zemní plyn a veškerá náklady spojené s jeho instalací a provozem hradí společnost RAYO. Smlouva na dodávku energií se obvykle uzavírá na dobu 6 až 8 let.